Co oferujemy

Baterie trakcyjne | Ogniwa | Remonty i naprawy

Baterie trakcyjne

Oferujemy szeroką gamę baterii trakcyjnych do wózków platformowych i podnośnikowych, zarówno produkcji krajowej, jak i zagranicznej oraz baterie nietypowe według wymagań klientów. Montujemy baterie z ogniw niemieckich, włoskich i polskich, w zależności od wymagań klienta. Baterie oferowane są w skrzyniach stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie powłokami z tworzyw sztucznych, co zabezpiecza je przed żrącym działaniem elektrolitu i oparów kwasu. Połączenia ogniw są wykonane w sposób gwarantujący trwałość i niezawodność. Ogniwa są zabezpieczone przed drganiami wkładkami sprężystymi.

Baterie trakcyjne

Ogniwa

Ogniwa trakcyjne do baterii trakcyjnych
W sprzedaży dostępny jest cały wachlarz ogniw. Od bardzo małych do bardzo dużych pojemności elektrycznych. Zasadniczo ogniwa sprzedawane są jako części składowe baterii trakcyjnych. Ogniwa te zbudowane z płyt dodatnich pancernych i płyt ujemnych pastowanych, przedzielone separatorami mikroporowatymi, umieszczone są w naczyniach polipropylenowych i zamknięte zgrzewanymi z obudową wieczkami. Ogniwa wykonane są w najwyższej światowej technologii, co powoduje ich dużą wydajność.

Remonty i naprawy

Remonty i naprawy baterii trakcyjnych

Wykonujemy remonty i naprawy baterii trakcyjnych. Zakres prac oraz cenę uzależniamy od oczekiwań klienta. Jeśli nie jesteś pewny/pewna czego oczekujesz, skontaktuj się z nami, dokonamy wyceny i podejmiesz decyzję czy chcesz ją naprawiać.

Komentowanie jest wyłączone.